Aktualności

  Legionowskie Targi Przedsiębiorczości II edycja za nami.

  17 grudnia 2012

  W dniach 15-16 grudnia odbyła się druga już edycja Legionowskich Targów Przedsiębiorczości.

  Targi Przedsiębiorczości to tylko jeden z elementów Projektu " Rozwój małej i średniej przedsiębiorczości w Legionowie" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013, Priorytet I – Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu, Działanie 1.7 Promocja Gospodarcza.


  W ramach projektu legionowscy przedsiębiorcy mieli możliwość skorzystania z doradztwa, które prowadziła Powiatowa Izba Gospodarcza oraz stworzony i wdrożony został elektroniczny system informacji o przedsiębiorczości. Przy legionowskim PIG-u działał punkt informacyjno – doradczy, w którym specjaliści podpowiadali, jak pozyskać środki zewnętrzne i jakie warunki należy spełnić, żeby otworzyć własną działalność gospodarczą.


  Wszystkim przedsiębiorcom oraz organizacjom dziękujemy za udział zarówno w Targach jak i projekcie, życząc aby przyniósł on wymierne korzyści Państwu oraz całemu powiatowi.

  {ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}
  Projekt "Rozwój małej i średniej przedsiębiorczości w Legionowie" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013