Aktualności

  SZKOLENIA KOMPUTEROWE DLA MIESZKAŃCÓW WOJ. MAZOWIECKIEGO

  03 listopada 2014

  Serdecznie zapraszamy osoby zamieszkujące woj. mazowieckie do wzięcia udziału w bezpłatnych projektach, których celem jest podniesienie umiejętności i kompetencji informatycznych w zakresie obsługi komputera, oraz pakietu Microsoft Office.

  Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych ECDL zaświadcza, że jego posiadacz potrafi prawidłowo realizować przy pomocy komputera podstawowe zadania, takie jak: edycja tekstów, wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego czy też sieci komputerowej.

  Kurs jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy zaczynają dopiero przygodę z komputerami, jak i dla tych który chcą ugruntować dotychczasową wiedzę, zdobyć umiejętności szybkiego i sprawnego wykonywania ćwiczeń oraz zadań w aplikacjach komputerowych. Certyfikacja w systemie ECDL jest objęta patronatem Polskiego Towarzystwa Informatycznego, a sam certyfikat zachowuje ważność bezterminowo.

   

  Kursy organizowane są w miejscach i terminach dogodnych dla uczestników szkolenia, w ciągu dnia, popołudniami lub w weekendy.
  Projekt współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego funduszu społecznego w ramach programu operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007 - 2013

  Wszelkie pytania dotyczące kursu prosimy kierować pod numer telefonu : 888 999 899

  Mail : szkolenia@kuplaptopa.pl

  Biuro projektu: Kuplaptopa.pl

  ul. Polnych Kwiatów 11

  05-126 Nieporęt

  Projekt "Rozwój małej i średniej przedsiębiorczości w Legionowie" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013