Aktualności

  Seminarium z cyklu Europejskie Przedsiębiorstwo pt. „Szanse dla MŚP w programach Horyzont 2020 i COSME”

  16 września 2014

  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Szanse dla MŚP w programach Horyzont 2020 i COSME”, organizowanym przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP.

  Seminarium odbędzie się 25 września 2014 r. w Warszawie, w sali „Srebrnej” w JM Hotelu, ul. Grzybowska 45, w godz. 09:30-14:30.

  Zgłoszenia na seminarium można dokonać do dnia 23 września br. poprzez wypełnienie elektronicznego formularza zamieszczonego na stronie www.een.org.pl w zakładce seminaria.

  Uczestnictwo przedsiębiorców z sektora MŚP w seminarium jest bezpłatne.

  Seminarium poprowadzi zespół ekspertów z Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej oraz założyciel i właściciel Pixel Legend – firmy, której projekt „Past Guide” jako jedyny w Polsce, otrzymał dofinansowanie w ramach „SME Instrument”.

  Do udziału zapraszamy przedsiębiorców z sektora MŚP, przedstawicieli instytucji okołobiznesowych oraz uczelni wyższych i start-upów, a także osoby zamierzające rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej.

  Projekt "Rozwój małej i średniej przedsiębiorczości w Legionowie" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013