Aktualności

  Szkolenia przed naborem wniosków

  08 października 2013

  Związek Stowarzyszeń „Partnerstwo Zalewu Zegrzyńskiego”  zaprasza zainteresowanych założeniem i rozwinięciem własnej działalności gospodarczej na szkolenie.                                  

  Szkolenie dotyczące składania wniosków w ramach działania Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw odbędzie się  22  października br. (wtorek) w godz. 9.00 - 15.00 w auli Starostwa Powiatowego w Legionowie (Sikorskiego 11). Poprowadzi je specjalista w zakresie środków PROW 2007-2013, wezmą w nim również udział eksperci Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), którzy odpowiedzą na Państwa pytania.

  Czas trwania szkolenia wynosi 6 godzin. Dla uczestników przewidziano poczęstunek.
  Zamiar udziału należy zgłosić do 18 października br. (piątek), do godziny 15.00, e-mailem na adres promocja@partnerstwozalewu.org.pl, lub telefonicznie pod numerem (22) 764 04 13 podając imię, nazwisko i miejscowość zamieszkania oraz telefon i e-mail.

   

  Żródło: http://www.powiat-legionowski.pl

  {ZDJECIE_OPIS}
  Projekt "Rozwój małej i średniej przedsiębiorczości w Legionowie" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013