Aktualności

  Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców na spotkanie informacyjno-konsultacyjne organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, które odbędzie się w dniu 17 czerwca 2013 roku o godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. Jagiellońska 26.

  Euro-Most Sp. z o.o. w związku z realizacją projektu "Przepis na sukces" zaprasza do udziału w projekcie mieszkańców województwa mazowieckiego.

  Targi SAMORZĄD, które odbędą się w dniach 4 - 6 czerwca 2013 roku w Expo Silesia w Sosnowcu, pozwolą na spotkanie się przedstawicieli samorządów terytorialnych z producentami i dostawcami usług pozwalających na usprawnienie i rozwój funkcjonowania gmin i powiatów.

  5 czerwca Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości po raz trzynasty zaprasza do udziału w Forum Edukacyjnym dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Forum wzorem lat ubiegłych stanowić będzie dobrą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ciekawych dyskusji z ekspertami oraz bezpośrednich spotkań z przedstawicielami Agencji.

  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza drugi w tym roku konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 8.1 „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej”. Nabór wniosków trwa od 6 maja do 17 maja 2013 roku.

   

  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła nabór wniosków z działania "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw".
  Rozpoczęcie funkcjonowania Elektronicznego Systemu Informacji o Przedsiębiorczości
  W dniach 15-16 grudnia odbyła się druga już edycja Legionowskich Targów Przedsiębiorczości.
  I edycja Legionowskich Targów Przedsiębiorczości w dniach 25-26 sierpnia 2012
  Krajowy System Usług – baza wiedzy dla Przedsiębiorcy
  Strona wyników:
  1 2 3 [4] 5 ... 5
  Projekt "Rozwój małej i średniej przedsiębiorczości w Legionowie" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013