Baza podmiotów

Nazwa:
Centrum Dziecięce Bobas
NIP:
5361692571
REGON:
017486481
Branża:
47.71 Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Ulica:
Sienkiewicza 9 4
Kod pocztowy:
05-120
Miejscowość:
Legionowo
E-mail:
biuro@bobas24.pl
Obszar działalności (wymiar terytorialny):
Zapotrzebowanie na produkty/usługi:
Oferta:

Jesteśmy firmą z ponad 11 letnim doświadczeniem w branży dziecięcej. Zapraszamy Państwa do naszego sklepu przy ulicy Sienkiewicza 9 w Legionowie gdzie oferujemy całą gamę produktów dla niemowląt, dzieci oraz ich mam.  W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór akcesoriów do pielęgnacji i karmienia, zabawki, łóżeczka, kojce, wózki spacerowe,nosidełka, krzesełka do karmienia, foteliki samochodowe,  kosmetyki, obuwie, odzież, zabezpieczenia itp.  

 

Sprzedajemy produkty uznanych marek krajowych i zagranicznych, charakteryzujące się wysoką jakością i estetyką wykonania,  posiadające wymagane atesty oraz cechy funkcjonalne  gwarantujące zadowolenie z ich użytkowania. Bezpieczeństwo najmłodszych to dla nas bowiem najistotniejszy cel jaki stawiamy sobie przy wyborze dostawców i produktów.

Ograniczenia podmiotu:
Inne/uwagi/wyróżnienia:
Informacja o działalności innowacyjnej/patentach:
Informacja o działalności B+R:
Zapotrzebowanie na zasoby ludzkie:
Informacja o planowanych wydarzeniach:
Kontakt:
Monika Tyczyńska 22 774 33 08
Projekt "Rozwój małej i średniej przedsiębiorczości w Legionowie" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013