Baza podmiotów

Nazwa:
WEB-NET
NIP:
536-158-89-68
REGON:
141873470
Branża:
61.30 Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej
62.01 Działalność związana z oprogramowaniem
63.12 Działalność portali internetowych
63.91 Działalność agencji informacyjnych
73.11 Działalność agencji reklamowych
Ulica:
Leśna 4
Kod pocztowy:
05-120
Miejscowość:
Legionowo
E-mail:
artur@dostawcy-internetu.pl
Obszar działalności (wymiar terytorialny):
Strona internetowa to dziś praktycznie niezbędny element dobrze prosperującej firmy. Dobra strona pozwala prezentować i aktualizować ofertę, zdjęcia produktów, cenniki i inne istotne informacje.

Strona internetowa to nie tylko wizytówka firmy z numerem telefonu i adresem, to przede wszystkim skuteczne narzędzie marketingowe pozwalające zainteresować ofertą nowych klientów. Strona www to także miejsce, w którym Twoi klienci znajdą najnowsze informacje o produktach, upustach, nowych dostawach, typach produktów.

Jeżeli chcecie Państwo zaistnieć w internecie?

Jeżeli chcecie zdobyć nowych klientów, to trafiliście we właściwe miejsce.

Zapotrzebowanie na produkty/usługi:

Firma WEB-NET działa na rynku od 25 maja 2009 r. i specjalizuje się w tworzeniu e-usług oraz biznesu elektronicznego przeznaczonych dla ogółu społeczeństwa, których tematyka związana jest głównie z technologiami informatycznymi.

Działamy w branży internetowej od 5 lat i jesteśmy pomysłodawcami kilku dużych serwisów internetowych dzięki czemu posiadamy bardzo duże doświadczenie w tej branży i wykazujemy doskonałe przygotowanie do realizacji powierzonych nam projektów.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie z prowadzeniem biznesu elektronicznego, w szczególności tworzenia koncepcji portali internetowych oraz dostarczania usług elektronicznych.

Oferta:

projektowanie stron internetowych - serwisy korporacyjne, serwisy produktowe, sklepy internetowe, wizytówki internetowe, serwisy społecznościowe.

systemy zarządzania treścią (CMS).

aktualizacje i modyfikacje stron internetowych.

• tworzenie aplikacji internetowych o dowolnej specyfikacji zadanej przez Klienta.

opracowywanie pełnej identyfikacji wizualnej firm (logo, papier firmowy, wizytówka, teczka ofertowa, ulotka, plakat, grafika wielkoformatowa).

usługi hostingowe.

przygotowanie i wykonanie kreacji reklamowych (banery, mailing), projektowanie reklam i ogłoszeń prasowych, broszur, katalogów.

prezentacje multimedialne (Flash, Power Point), animacje (Flash).

reklama internetowa Google AdWords / linki sponsorowane

Ograniczenia podmiotu:
Inne/uwagi/wyróżnienia:

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu i prowadzeniu kampanii rekalmowych Google AdWords.

Reklama w wyszukiwarce Google jest uznawana za jedną z najskuteczniejszych form reklamowych na świecie, ponieważ kierujesz ją do konkretnych użytkowników zainteresowanych twoją ofertą.

W Polsce codziennie z Google korzysta już ponad 15 milonów internautów, a każdy z nich może być twoim potencjalnym klientem.

Ponieważ doskonale wiemy, jak prowadzić efektywne kampanie linków sponsorowanych/reklamowych na stronie wyników wyszukiwania Google oraz w sieciach kontekstowych.

Oferujmey Państwu pełną obsługę kampanii reklamowych Google Adwords. Dzięki nam Państwa reklama trafi tylko do wybranej grupy docelowej, zobaczą ją tylko ci, którzy będą chcieli ją zobaczyć, a klikną w nią tylko, ci którzy będą chceli kupić.

Nasza oferta to doskonały sposób na pozyskanie interesującego Państwa ruchu internetowego ponieważ dostarczamy wysokiej jakości ruch na Państwa strony internetowe i zamieniamy go w efekty, poprzez wysoki współczynnik konwersji taki jak: zakup, rejestracja, wypełnianie formularza, zapisanie się do newslettera oraz wielu innych form sprzedażowych.

W ramach usług związanych z prowadzeniem kampani AdWords oferujemy: dobór fraz kluczowych nastawionych na konwersję (sprzedaż),

  • dobór treści reklamy,
  • monitoring kampanii oraz statystyk odwiedzalności,
  • stworzenie kampanii reklamowej pod określony budżet.
  • gwarantujemy stałe monitorowanie oraz optymalizację prowadzonej dla Państwa kampanii, aby zminimalizować koszty i zmaksymalizować efekty
Informacja o działalności innowacyjnej/patentach:
Informacja o działalności B+R:
Zapotrzebowanie na zasoby ludzkie:
Informacja o planowanych wydarzeniach:
Kontakt:
Artur Ślesik 222262893
Projekt "Rozwój małej i średniej przedsiębiorczości w Legionowie" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013